O Grojcu słów kilka
  • O Grojcu można by rzec: "wieś spokojna, szczęśliwa i urokliwa". Otoczona zewsząd stawami. W środku wioski malowniczy zabytkowy, drewniany kościółek w otoczeniu parkowej zieleni, a...więcej
Galerie
Ciekawostki

Prażone u Grojeckich emerytów 13.08.2022 r .

W sobotnie popołudnie ,  w Sali Domu Ludowego w Grojcu z gromadziło się 120 emerytów  i zaproszeni goście na tradycyjnych prażonych. Na dworze podający deszcz , całą imprezę trzeba było przenieść do Domu Ludowego. Już od godziny 13.00 prażone ustawione na paleniskach tradycyjnie ognia dogląda Miecio, Stasiu i Karol. O godz . 16.00 prażone gotowe smakują chyba znakomicie , wszystko znika z talerzy. Góral ze Szczyrku przygrywa do tańca, na parkiecie wirujące pary. Kawka , ciasto, chleb ze smalcem i ogórek kiszony. Wieczorem pyszny żurek z białą kiełbaską  Gromkie sto lat i życzenia dla Prezesa z okazji 50 - tej rocznicy ślubu. Była wspaniała zabawa do późnych godzin nocnych. Jak Bawiliśmy się pokazują zdjęcia.
Copyright © 2013 Projekt i program Interhead.pl
Użytkowniku, zgodnie z nowymi przepisami dotyczacymi posiadania, przechowywania oraz przetwarzania danych osobowych, informujemy, iż wprowadzilismy nowa politykę prywatnosci oraz cookies. W celu pozostania na stronie prosimy o wyrażenie zgody na przechowywanie w swoim urzadzeniu plików cookies.