O Grojcu słów kilka
  • O Grojcu można by rzec: "wieś spokojna, szczęśliwa i urokliwa". Otoczona zewsząd stawami. W środku wioski malowniczy zabytkowy, drewniany kościółek w otoczeniu parkowej zieleni, a...więcej
Galerie
Ciekawostki

Prażone 2019

Nie ważne czy słońce czy deszcz, ważne czy ty tego chcesz , tak napisała w komentarzu pani Ada. Tak deszcz,mokra nawierzchnia kamiennego kręgu w parku nie przeszkodziły nam w super zabawie. Nowy namiot sołectwa Grojec pomieścił aż 140 osób ze stowarzyszenia. Było ciasno, ale wesoło i przytulnie. Na ognisku trzy wielkie gary prażonych , muzyka gra, a roztańczone pary tańczą omijając kałuże. Już od rana w piątek pracowało wiele osób, by inni mogli się bawić i posmakować pyszności. Dziewczyny same na miejscu upiekły drożdżowe i maślankowe placki, swojski smalec, paszteciki i barszczyk wszystko wybornie smakuje. Prażonych może trochę za dużo, ale myślę że damy radę zjeść jest nas wielu.
Copyright © 2013 Projekt i program Interhead.pl
Użytkowniku, zgodnie z nowymi przepisami dotyczacymi posiadania, przechowywania oraz przetwarzania danych osobowych, informujemy, iż wprowadzilismy nowa politykę prywatnosci oraz cookies. W celu pozostania na stronie prosimy o wyrażenie zgody na przechowywanie w swoim urzadzeniu plików cookies.