O Grojcu słów kilka
  • O Grojcu można by rzec: "wieś spokojna, szczęśliwa i urokliwa". Otoczona zewsząd stawami. W środku wioski malowniczy zabytkowy, drewniany kościółek w otoczeniu parkowej zieleni, a...więcej
Galerie
Ciekawostki

Prażone 2013

 

Poprzez starych dzrzew korony świeci jesienne słonko, w kamiennym kręgu roztańczone pary. Do tańca przygrywa zespół ,,SOMCORSI", wokół roznosi się zapach prażonych. To bawią się grojeccy emeryci , miła rodzinna atmosfera, uśmiechnięte twarze i niekończące się rozmowy. Przybyło wielu członków stowarzyszenia i zaproszeni goście. Bardzo serdecznie przywitano naszego księdza proboszcz J. Zborka i grojeckiego sołtysa K. Wolaka. Jest też cały zarząd i najstarsza członkini naszego stowarzyszenia p. Stachurowa. Jak było na prażonych pokazują zdjęcia.

Foto i opis Barbara Chowaniec

Copyright © 2013 Projekt i program Interhead.pl
Użytkowniku, zgodnie z nowymi przepisami dotyczacymi posiadania, przechowywania oraz przetwarzania danych osobowych, informujemy, iż wprowadzilismy nowa politykę prywatnosci oraz cookies. W celu pozostania na stronie prosimy o wyrażenie zgody na przechowywanie w swoim urzadzeniu plików cookies.