O Grojcu słów kilka
  • O Grojcu można by rzec: "wieś spokojna, szczęśliwa i urokliwa". Otoczona zewsząd stawami. W środku wioski malowniczy zabytkowy, drewniany kościółek w otoczeniu parkowej zieleni, a...więcej
Galerie
Ciekawostki
Jesteś tutaj >> Nasz Grojec>> Archiwum>> osrodek

Dzisiaj  delegacja mieszkańców naszego sołectwa ,reprezentowana przez sołtysa Krzysztofa Wolaka oraz  przedstawicieli KGW w Grojcu , GBP w Grojcu , Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów w Grojcu , Przedszkole Samorządowe w Grojcu oraz Szkołę Podstawową im.H.Sienkiewicza w Grojcu pożegnała personel medyczny naszego Ośrodka Zdrowia . Jak powiedział sołtys Krzysztof Wolak -  szkoda , że coś co funkcjonowało wiele lat dobrze, trzeba zakończyć . Wszyscy dziękowali lekarzom – Pani dr.Wokulskiej i dr.Hodur za ich pełną poświęcenia pracę oraz naszym pielęgniarkom , które służyły pomocą i ciężko pracowały w naszym Ośrodku Zdrowia . Wyrazem tegoż podziękowania były przekazane wszystkim pracownikom kwiaty i laurki od dzieci. Były łzy wzruszenia i słowa pocieszenia . Były życzenia dalszych sukcesów w pracy zawodowej ,już w innych ośrodkach . Jeszcze raz dziękujemy Wam serdecznie za opiekę medyczną nad naszymi mieszkańcami .

https://youtu.be/hFrMcxvWzcE

https://youtu.be/yG6F6Z6znQw

https://youtu.be/glsEPmlKeCw

https://youtu.be/qz8h31346NM 

 

https://youtu.be/DwbYAZA-ewY 

 

Copyright © 2013 Projekt i program Interhead.pl
Użytkowniku, zgodnie z nowymi przepisami dotyczacymi posiadania, przechowywania oraz przetwarzania danych osobowych, informujemy, iż wprowadzilismy nowa politykę prywatnosci oraz cookies. W celu pozostania na stronie prosimy o wyrażenie zgody na przechowywanie w swoim urzadzeniu plików cookies.